MENTOR UT Phased Array

Mentor UT ponúka nový spôsob kontroly kombináciou vynikajúceho výkonu UT, prispôsobiteľného toku aplikácií kontroly a užívateľských rozhraní a intuitívneho hardvéru s vloženými odbornými expertízami, ktoré robia kontrolu dostupnejšiu a efektívnejšiu. Navrhnite si vlastné kontrolné pracovné postupy pre Mentor UT pomocou desktop softvéru Mentor Create. Prispôsobte si "aplikácie" kontroly, prispôsobené vašim vlastným skúšobným postupom, priemyselným aplikáciám a úrovniam skúseností, ktoré môžu byť tak podrobné alebo všeobecné, ako každý používateľ považuje za vhodné. Používateľom definované menu navedie technika každým krokom kontroly – od výberu sondy a kalibrácie, až po reporting – zabezpečujúc konzistenciu vašich inšpekčných úloh, vždy a od každého pracovníka kontroly. S flexibilitou používania viacerých pracovných postupov na jednom zariadení môžete zaručiť stály prístup k správnemu pracovnému postupu, potrebnému na vašu kontrolu.

Mentor UT Phased Array ultrazvuková kontrola

 

S Mentor UT získate produktívnejšiu a kvalitnejšiu kontrolu.

 

Dizajn s ohľadom na spoluprácu – šetrite čas a zdroje

 

Každý Mentor UT má nainštalovanú funkciu InspectionWorks. Ako prvé zariadenie umožňuje ľahkú bezdrôtovú konektivitu a live streaming. Vďaka tomu môžete získať odbornú radu alebo iný pohľad na kontrolu pre ťažké kontrolné úlohy, keď to potrebujete - v reálnom čase.

UT kontrola akumulátora elektrobatérie

Viac informácií ku kontrole lepených spojov, termálnych pást EV nájdete v v dokumente PDF TU! V prípade záujmu o prezentáciu zariadenia nás kontaktujte.

Odolnosť


Mentor UT je navrhnutý pre náročné prostredie s odolnosťou IP65, testované na odolnosť proti vode a prachu, extrémnemu teplu a vlhkosti, chladu, vibráciám, nárazom a rozstrekujúcej vode.

Mentor UT Phased Array, kontrola korózie, kontrola zvarov, ultrazvukový defektoskopVysokovýkonný dizajn


Pri frekvencii opakovania impulzov (PRF) s frekvenciou 20 kHz, Mentor UT kombinuje 32:32 PA UT defektoskop (rozšíriteľný na 32:128) s konvenčným kanálom UT, pre instantné prepínanie medzi PA a konvenčnou kontrolou podľa potreby.

Mentor UT Phased Array ultrazvukový defektoskop, ultrazvuková kontrolaIntuitívne ovládanie


Pomocou dotykovej obrazovky (ovládateľnej aj cez rukavice), čitateľnej na dennom svetle, je zhromažďovanie údajov, archivácia a reporting zjednodušené s možnosťou ukladať dáta A-scan, ako aj analýzy po kontrole priamo na zariadení.

 

Jedna konfigurácia v UT nepokrýva všetky potreby.

Maximalizujte svoju investíciu s jedinečnou kompatibilitou

Flotila phased array sond je výrazne väčšia investícia ako flotila jednomeničových sond. Preto bol Mentor UT navrhnutý s tromi typmi konektorov. Jednoducho spárujte prístroj s veľkou sériou GE sond a množstvom komerčne dostupných skenerov a robotických systémov, ktoré spĺňajú celý rad aplikačných potrieb kontroly.

 

Mentor UT, eddyfi technologies, TOPAZ GEKKO KrautkrämerSAMT Mentor UT screen, eddyfi Technologies, Gekko, Mantis, Topaz, ZETEC, Seifert, Krautkrämer

 

Pre nízkonákladovú a ľahkú alternatívu sa pripojte priamo k vášmu zariadeniu Mentor UT.
 

 

Mentor UT poskytuje integrované štandardné pripojenie sondy. Vyberte si z bežne dostupných možností Tyco alebo Ipex.

 

MUX s rozšírenými schopnosťami až do 32:128 dostupný s možnosťou Tyco alebo Ipex.


 

Inštruktážne videá pre prácu s MENTOR UT.

Mentor UT aktualizácia SW a hotové aplikácie na stiahnutie TU!

Máte otázky, alebo si želáte vypracovať vypracovať cenovú ponuku?

Kontaktujte nás: ndesolutions@ndesolutions.sk alebo kliknite na záložku "Cenová ponuka" vpravo dole.