O nás

Spoločnosť NDE Solutions, s.r.o. je dynamická spoločnosť integrujúca tím skúsených odborníkov v oblasti dodávok a služieb pre nedeštruktívnu kontrolu materiálov. Tím odborníkov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami z oblasti Vám dokáže poskytnúť vstupné zhodnotenie požiadavky (štúdiu realizovateľnosti) a navrhnúť optimálne riešenie pre konkrétnu aplikáciu. Samozrejmosťou je dodávka na kľúč a odborné zaškolenie personálu, záručný i pozáručný servis. Ponúkame široké portfólio produktov pre oblasť RTG (Seifert Eresco), RVI (endoskopy a boroskopy Everest), UT (Krautkrämer), MT, PT, VT, HT. 

Pokytujeme kalibrácie a overenie prístrojov Kraukrämer USM35, USM35X, USM36, USM Go, USM Go+.

Ponúkame diagnostiku a opravu zariadení pre oblasť NDT všetkých značiek v rámci technických možností a dostupnosti ND. Máme skúsenosti s opravou zariadení rôznych značiek (Eddyfi technologies, Olympus (Evident), Kraukrämer, WikiScan, Labino).

V Slovenskej republike distribučne zastupujeme spoločnosti: Waygate Technologies (pôvodne  GE Inspection TechnologiesGE Inspection Robotics)FlawTech USAK+D FluxTechnik GmbHLabino SwedenMetritec GmbH, Helmut Klumpf Technische Chemie KG, BAQ GmbH, KOWOTEST GmbH, SciAps, Dolphitech.